O nas

Trendy food-truck corner od Pielmień

Zapraszamy do współpracy właścicieli terenów przy biurowcach. Zagospodarujemy puste tereny na sposób przyjemny i niesamowity, tak żeby pracownicy biurowców codziennie mieli smaczne i dobre jedzenie na wybór.
Współpracujemy z innymi food-truckowcami i odbieramy najlepsze i najsmaczniejsze propozycji.
Zadzwońcie do nas 512261944 lub napiszcie na adres info@pielmien.pl.

Pielmieni w sklepach Warszawy i okolicy

Jesteście właścicielem albo dyrektorem sklepu? Chcecie dodać w pielmieni do waszej oferty? Zadzwońcie do nas 512261944 lub napiszcie na adres info@pielmien.pl. Mamy wygodne pakowania po 500 g dopasowane do sprzedaży w sklepach i bardzo wygodne ceny specjalne dla was.

Hurtowe zamówienia pielmieni

Dostarczamy nasze pielmieni do restauracji i sklepów na terenie Warszawy. Możemy dostarczyć zestaw próbny składający się z różnych rodzajów pelmieni — wystarczy zadzwonić do nas. Ceny dla naszych hurtowych klientów zależą od rozmiaru zamówienia. Zadzwońcie do nas 512261944 lub napiszcie na adres info@pielmien.pl.

Festiwale, targi, catering

Regularnie bierzemy udział w targach i festiwalach i z przyjemnością częstujemy wszystkich chętnych przyrządzonymi pielmieniami. Możemy również zorganizować specjalny „pielmienny” obiad dla waszych gości lub partnerów podczas eventów. Zadzwońcie do nas 512261944 lub napiszcie na adres info@pielmien.pl.